Giżycko Klimatyzowane Apartamenty

Oferowane są doskonale zlokalizowane, wyposażone i komfortowe, całoroczne 4 osobowe apartamenty o pow. 50m (lok. 34-White) i 55m (lok.29-Black) z zamontowaną dwustrefową klimatyzacją. (Oddzielnie w salonie i sypialni)

Apartamenty posiadają pokój dzienny z możliwością spania dla 2 osób ( rozkładana kanapa) z TV , sypialnia dla 2 osób (łóżko 160/200cm) z komodą, w pełni wyposażony aneks kuchenny, łazienką z natryskiem i WC oraz pralkosuszarką.

W salonie i sypialni zamontowane są rolety oraz moskitiery.

W obiekcie jest winda i podziemny garaż (każdy apartament ma 1 miejsce postojowe).

Wyposażenie dodatkowe:

 • pościel,
 • ręczniki,
 • koce,
 • suszarka do ubrań,
 • żelazko,
 • deska do prasowania,
 • suszarka do włosów,
 • opiekacz-grill,
 • toster (Black),
 • blender kielichowy,
 • blender ręczny,
 • kawiarka,
 • parasol,
 • gry planszowe,
 • książki dla dorosłych i dla dzieci oraz standardowo środki czystości.

W przypadku rezerwacji obiekt pobiera 30% zaliczki . Resztę przy zakwaterowaniu w dniu przyjazdu.

Kaucja 500zł,- zwracana w dniu wyjazdu.

Cennik: sezon: lipiec-sierpień 500-400zł, poza sezonem 350-200zł?.

Minimalna rezerwacja w sezonie 6-5 dób , poza sezonem 3 doby.

Giżycko – stolica Krainy Wielkich Jezior Mazurskich. Podróż w stronę Giżycka może okazać się niezwykle ciekawą alternatywą na spędzenie urlopu. Na terenie Giżycka znajdują się bardzo ciekawe obiekty zabytkowe, które związane są bezpośrednio z faktami historycznymi miasta jak i miejsca, które pomimo tego, że o historii nie opowiadają, z pewnością warto odwiedzić.

Pensjonacik „ELMI”-Giżycko

Pensjonat położony jest w centrum Giżycka, w spokojnej okolicy.

Goście znajdą tu wiele atrakcji, np. raj dla wędkarzy – tutejsze jezioro bogate w ryby, czy zabytki historyczne i architektoniczne.

Dla Gości przygotowane są pokoje 2-osobowe z prysznicem, z lodówką, TV Sat.

Do dyspozycji Gości jest kuchnia z pełnym wyposażeniem (płyta elektryczna, zestaw naczyń i sztućców, czajnik elektryczny, mikrofala) oraz parking strzeżony.  

W niedalekiej odległości znajduje się piekarnia, sklep warzywniczy, spożywczy, dentysta.

Posesji jest blisko do plaży, portu żeglugi nad j. Niegocin 1,5 km. 

Giżycko to miasto powiatowe położone na Mazurach pomiędzy jeziorami Mamry i Niegocin (wschodnia część województwa warmińsko-mazurskiego). Jest jednym z głównych portów na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich i jednym z ważniejszych ośrodków turystycznych i wypoczynkowych w Polsce.

Giżycko

Giżycko jest mazurskim miastem, które idealnie sprawdza się dla wielbicieli wody i aktywnego wypoczynku. Główną atrakcją turystyczna – historyczną jest Twierdza Boyen. W 1843 r. opracowany został projekt, który zakładał wybudowanie na planie sześcioboku ziemno–murowanego fortu zaporowego w bezpośrednim pobliżu miasta na tzw. Wyspie Giżyckiej. Warto również wiedzieć, że pogoda w Giżycku charakteryzuje się ciepłymi latami oraz łagodnymi zimami. Dlatego miasteczko odwiedzane jest przez cały rok. Zimą turyści chętnie uprawiają żeglarstwo lodowe a także narciarstwo biegowe. Latem mnóstwo tu miłośników dwóch kółek, za sprawą ścieżek rowerowych oraz świetnego ukształtowania terenu. Oczywiście żeglarstwo i wszelkiego rodzaju sporty wodne to podstawa do spędzania wolnego czasu. Do najbardziej znanych należy Festiwal Piosenki Żeglarskiej i Morskiej Szanty w Giżycku. Pod koniec maja organizowane są imprezy związane z obchodami Dni Giżycka, a latem w Kościele Ewangelickim odbywają się koncerty organowe. Centrum Kultury organizuje zajęcia dla młodzieży w sekcjach tanecznych, muzycznych, teatralnych, plastycznych i fotograficznych. Starszych zaprasza do sekcji szachowych, chóru i Klubu Seniora. Centrum Kultury jest też odpowiedzialne za organizację Przeglądu Zespołów Dancingowych i wieczorów poetyckich. Miasteczko nie bez powodu nazywane jest stolicą żeglarstwa w Polsce. Jest jednym z głównych portów na szlaku wielkich jezior mazurskich. Mazury zdecydowanie można zaliczyć do jednych z najpiękniejszych miejsc w Polsce. Giżycko jest największym miastem regionu, dobrym miejscem na urlop i doskonałym miejscem wypadowym na okoliczne atrakcje. Warto również zobaczyć Wieże Ciśnień  zwaną również Wodną Wieżą, wybudowana w roku 1900. Giżycko odwiedzają całe rodziny i grupy przyjaciół, gdyż baza noclegowa rozwija się coraz lepiej. Na pewno znajdziemy tu dobre warunki w przystępnej cenie. W okolicy także jest wiele do zobaczenia.

Giżycko atrakcje

Giżycko, miasto położone na Mazurach pomiędzy jeziorami Kisajno i Niegocin w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie giżyckim. Giżycko ze względu na swoją popularność zdobyło tytuł żeglarskiej stolicy Polski. Giżycko noclegi kwatery Jest jednym z głównych portów na szlaku wielkich jezior mazurskich i jednym z polskich ośrodków turystycznych i wypoczynkowych.

Miasto zlokalizowane jest nad jeziorami Niegocin, Kisajno, Tajty i Wojsak. Giżycko pokoje kwatery  Niegocin i Kisajno połączone są Kanałem Giżyckim, a Niegocin łączy się Kanałem Niegocińskim z jeziorem Tajty i dalej kanałem Piękna Góra z Kisajnem. Giżycko pensjonaty Część miasta położona jest na tak zwanej Wyspie Giżyckiej, przesmyku z każdej strony otoczonego jeziorami i kanałami. W okolicy Giżycka na sieć hydrograficzną składa się także wiele cieków małopowierzchniowych jezior i terenów podmokłych, nie występują jednak wieksze rzeki. Na terenie samego miasta leżą w całości jeziora Popówka Wielka oraz Popówka Mała. Wody w mieście zajmują 10 ha (0,7%) ogólnej powierzchni miasta.

Przez miejscowość przebiega linia kolejowa 38 Białystok-Głomno na trasie przez Ełk, Korsze i Olsztyn, powstałej w 1868. W mieście krzyżują się drogi prowadzące do Olsztyna, Węgorzewa, Kętrzyna, Bartoszyc, Pisza, Mikołajek, Łomży i Suwałk. Giżycko wille Znajdują się tu dwa kanały: Łuczański oraz Niegociński które mają ponad 1 km długości i nadają siedo żeglugi jachtami ale tylko kanał Łuczyński nadaje się dla statków. W mieście funkcjonuje miejska komunikacja autobusowa.

Historia tego obszaru rozpoczyna się w drugiej połowie XVI stulecia. Pierwsze wzmianki pisane o tym obszarze znalazły się już w drugim stuleciu naszej ery w dziełach Tacyta i Ptolemeusza z Aleksandrii. W latach 1277–1283 obszar Krainy Wielkich Jezior Mazurskich opanował zakon krzyżacki. Około 1340 na przesmyku między jeziorami Niegocin i Kisajno rycerze zakonni wznieśli gród obronny. Giżycko apartamenty W połowie XV stulecia zaczęła powstawać osada zwana Nową Wsią. Z owych czasów zachował się wystawiony w 1475 dokument lokacyjny, zmieniający prawo magdeburskie, którym dotychczas rządziła się Nowa Wieś, na prawo chełmińskie, podpisany przez komtura z Pokarmina – Bernarda von Balzhofena.