Noclegi Zakopane

Zakopane to  centrum aktywnego wypoczynku i rekreacji – położone u stóp Tatr pod Giewontem. Z Zakopanego można wyruszyć na krótkie spacery w tatrzańskie doliny, Zimą to prawdziwe wyzwanie dla narciarzy. Na mniej wprawnych amatorów białego szaleństwa czekają łatwiejsze stoki, gdzie nawet początkujący mogą stawiać pierwsze narciarskie kroki.

Zmęczeni aktywnym wypoczynkiem turyści mogą odpocząć oraz spróbować regionalnych przysmaków w jednej z wielu restauracji przy jednym z najsłynniejszych deptaków w Polsce – Krupówkach.

Noclegi Zakopane to doskonałe miejsce na wypoczynek z przepięknym widokiem na panoramę Tartr. Do wynajęcia noclegi w pensjonatach, pokojach gościnnych, kwaterach, willach, apartamentach, całoroczne bardzo dobrze wyposażone
W sezonie letnim można zaplanować  wyjście na szlaki turystyczne – trudniejsze, przeznaczone dla wprawnych turystów i na szlaki łatwe, których przejście jest możliwe dla całej rodziny. Na zwolenników jazdy na rowerach czeka wiele oznakowanych szlaków rowerowych.
Alternatywą dla wycieczek w góry są wycieczki do pobliskich miejscowości turystycznych
Zakopane noclegi w centrum to obiekty noclegowe dysponujące noclegami w przytulnych pokojach czesto pachnących drewnem. Lokalizacja zapewnia wspaniałą bazę wypadową w góry, zapewnia ciszę , spokój i poczucie intymności. rzestronny i gustownie zaaranżowany ogród sprzyja wypoczynkowi.

W Zakopane tanie noclegi z wyżywieniem :
– śniadanie w formie szwedzkiego stołu
– obiady
– obiadokolacje
– plac zabaw
– miejsce na ognisko
– boisko do gry w siatkówkę plażową
– miejsce do gry w piłkę nożną
– miejsce do gry w badmintona
– parking

Koncert zespołu Paradigmat w Zakopanem

Koncert zespołu Paradigmat w Zakopanem

Zapraszamy na kolejne Nocne granie u Witkacego!

26 maja o godz. 21.30 wystąpi zespół Paradigmat.

Zespół gra muzykę instrumentalną, improwizowaną. Inspiracje czerpie z jazzu, muzyki argentyńskiej, ale najbliżej klimatem jest jej do słowiańskiej nostalgii. Artyści w większości wykonują autorski materiał, wplatając w niego muzykę świata , która jest elementem dopełniającym koncepcję.

Skład zespołu: Jakub Hubicki, Bartłomiej Chojnacki, Maciej Cisło, Mikołaj Gruszecki

Teatr im. Stanisława Ignacego Witkiewicza, Scena AB Kawiarnia Witkacy, ul. Chramcówki 15

Bilety: w cenie 25 zł do kupienia on-line na www.witkacy.pl i w kasie Teatru Witkacego

Organizatorem Koncert jest Urząd Miasta Zakopane, Teatr im. Stanisława Ignacego Witkiewicza

OTWARCIE SEZONU LETNIEGO w Zakopanem

Cuda, spinki, korale, spódnice.. . OTWARCIE SEZONU LETNIEGO W ZAKOPANEM

Burmistrz Miasta Zakopane  i Zakopiańskie Centrum Kultury

zapraszają na:
 
OTWARCIE SEZONU LETNIEGO 

17 czerwca 2017, o godz. 16.00 w rejon Oczka Wodnego przy ul. Krupówki,

gdzie zostanie zaprezentowana wystawa:
„Przewodnik dla ceprów – strój góralski”.
Barwny korowód przy dźwiękach góralskiej muzyki zaprowadzi nas z Krupówek na Plac Niepodległości, gdzie będziemy bawić się podczas koncertu Hani Rybki z Przyjaciółmi oraz zespołu regionalnego Giewont.
Zakopane otwiera sezon letni  , początek tego gorącego okresu przypada
w naszym na długi weekend czerwcowy. Tegoroczny sezon letni będzie więc zdecydowanie dłuższy.  Wakacje to czas na przerwę i wypoczynek.
 Zakopane zaprasza na wiele wydarzeń  artystycznych i rozrywkowych w plener, nie zapominając przy tym o pięknych, często drewnianych wnętrzach.
Zakopane to miejsce  tętniące życiem, w którym spotyka się nowoczesność
z tradycją. Przystań dla artystów i intelektualistów, kolebka życia kulturalnego, miejscowość wypoczynkowa i turystyczna. Zakopane jest miejscem przyciągającym i intrygującym. To folklor jest jedną z największych atrakcji miasta i całego regionu,  ciągle niezwykle żywotny  i spontaniczny.
Pragnąc przybliżyć  jego piękno i  różnorodność Zakopanego, tegorocznym  punktem wyjścia otwarcia sezonu letniego będzie prezentacja „Przewodnika dla Ceprów ”.
Zobaczymy również  barwny korowód, przy dźwiękach góralskiej muzyki, będziemy mogli bawić się podczas koncertu Hani Rybki z Przyjaciółmi  oraz zespołu regionalnego Giewont. Wszystkich spragnionych tradycyjnych góralskich smaków zapraszamy do degustacji  regionalnych przysmaków.
Zakopane pokoje zaprasza do Zakopanego

 

Zakopane

Zakopane jedna z najpiękniejszych górskich miejscowości w Polsce, przyjeżdżają tu rzesze turystów, by  cieszyć się niesamowitymi widokami,  odetchnąć wspaniałym górskim powietrzem.  Latem każdy kto lubi wspinaczki  oraz wędrówki górskie ma tutaj do tego najodpowiedniejsze warunki, natomiast zimą mnóstwo różnego rodzaju wyciągów narciarskich. Każdy turysta znajdzie w Zakopanem coś dla siebie. Również znajdziemy tutaj wspaniałe karczmy czy restauracje przy Krupówkach z góralska muzyką, wieczorami Krupówki staja się bardzo klimatyczne, sprzyjają romantycznym spacerom, jak również wspaniały widok na przepiękne góry, oraz odpowiednio dobrane oświetlenie. Turyści bardzo chętnie przyjeżdżają do Zakopanego na odpoczynek, noclegi Zakopane   chwilę można oderwać się  od szarej rzeczywistości, podziwiać piękno i potęgę naszych pięknych, polskich gór, noclegi Zakopane oferuje bogatą bazę z noclegami oraz wiele wspaniałych atrakcji. Zakopane to niepowtarzalna atmosfera i świetna lokalizacja na wczasy,  to doskonałe miejsce dla osób szukających wypoczynku w spokoju i ciszy, oferuje noclegi letnie, jesienne, zimowe albo wiosenne wakacje  w atmosferze dawnych czasów i warunkach współczesnego komfortu.