„Uwaga nadwaga”

Już 15 września rusza III edycja ogólnopolskiej kampanii Naturhouse Polska „Uwaga nadwaga”, która trwać będzie do 30 listopada 2014 r. Pieniny noclegi zapraszają.

Celem akcji jest zwrócenie uwagi na pogłębiający się problem otyłości i nadwagi w naszym społeczeństwie. Pragniemy rozpowszechnić wiedzę na temat prawidłowych nawyków żywieniowych, które są skuteczną metodą profilaktyczną. Chcielibyśmy zachęcić do dbania o własne zdrowie i walki ze zbędnymi kilogramami, ale metodami które są zdrowe i naturalne.

W ramach kampanii każda zainteresowana osoba będzie mogła skorzystać z bezpłatnych konsultacji z dietetykiem w naszej placówce. Taka konsultacja składać się będzie z pomiaru wagi ciała, badania zawartości tkanki tłuszczowej oraz wody metabolicznej w organizmie, a także konsultacji z dietetykiem. Każda osoba, która skorzysta z takiej porady otrzyma od nas istotne wskazówki żywieniowe, broszury i materiały edukacyjne noclegi Pieniny.

W ramach kampanii będą emitowane programy z udziałem specjalistów Naturhouse Polska oraz spoty reklamowe w najważniejszych stacjach telewizyjnych: TVN, TVN Style, TVP1, TVP2.


Możliwość komentowania jest wyłączona.