Agroturystyka Jędrzejówka

Kazimierz Dolny noclegi

24-120 Kazimierz Dolny

Noclegi Kazimierz Dolny położonej w pięknych okolicach kazimierskiego Parku Krajobrazowego maja wielką przyjemność zaprosić do odpoczynku w tym cichym, spokojnym i przyjaznym gospodarstwie, gdzie czekają na Państwa cztery w pełni wyposażone pokoje z łazienkami, aneksem kuchennym

Kazimierz Dolny tanie noclegi w urokliwym pod względem przyrodniczym i widokowym zakątku Kazimierza Dolnego blisko od centrum. Dostępność wielu tras spacerowych pozwala znakomicie się zrelaksować oraz podziwiać naszą unikalną przyrodę i zabytki architektury.

Oferujemy:
– kuchnio-jadalnię
– przestronne, komfortowe pokoje z łazienkami i balkonami
– miejsce na grill, ognisko
–  rowery
– parking

O ile lubisz podziwiać okoliczności przyrody podczas długich spacerów, tutejsze wąwozy i leśne ścieżki będą dla Ciebie gratką. Zawsze możesz też wybrać się w jeden z licznych szlaków rowerowych po bliższej lub dalszej okolicy, jak również zwiedzić ją w wycieczce samochodem terenowym, dzięki uprzejmości gospodarza.

Kazimierz Dolny noclegi kwatery prywatne jest położony w sercu Kazimierza Dolnego od Rynku, w pięknym wśród nadwiślańskiej zieleni, w ogrodzie Atutem lokalizacji jest brak ruchliwej drogi w pobliżu , do posesji prowadzi mało ruchliwa uliczka.

Tym, którzy wysoce cenią sobie zmysł smaku, polecamy wyśmienite posiłki ze zdrowych, wiejskich produktów, przygotowane, oczywiście po wcześniejszych ustaleniach przez Panią domu.
Zapraszamy również do degustacji i kupna domowych przetworów z własnych plantacji.