Białka Tatrzańska noclegi

Białka Tatrzańska noclegi
34-405 Białka Tatrzańska

Noclegi położone w odległości metrów od drogi przez wieś, w niewielkiej odległości od wyciągów narciarskich.

Wynajmujemy pokoje dwu-, trzy- i czteroosobowe z łazienkami.

Białka Tatrzańska noclegi zlokalizowana jest blisko od największego w Polsce ośrodka narciarskiego Kotelnica Białczańska, wyciągów narciarskich Bania, stacji narciarskiej Kaniówka od Aquaparku SPA Wellness – Terma Białka. Zajęcie znajdą tu dla siebie wszyscy, zarówno aktywne osoby uprawiające sporty zimowe i letnie,goście poszukujący prawdziwego relaksu i wypoczynku

Noclegi w Białce Tatrzańskiej zlokalizowanej w malowniczej miejscowości jaką jest Białka . Lokalizacja domu w najmniej ruchliwej części naszej miejscowości sprawia, że można odpocząć w ciszy i spokoju.

Noclegi w Białce Tatrzańskiej, która dzięki ciągłemu rozwojowi stała się ważnym i znanym punktem na turystycznej mapie Polski.
Dokładamy wszelkich starań, aby w naszym domu panowała rodzinna atmosfera, a każdy nasz gość był traktowany indywidualnie,  dzięki czemu czas spędzony u nas mija spokojnie, komfortowo i bez nieprzewidzianych niespodzianek.

W ofercie pełne noclegi z wyżywieniem – polecamy potrawy tradycyjnej kuchni regionalnej.

Możemy gościć zarówno wczasowiczów indywidualnych, jak i zorganizowane grupy powyżej 15 osób: wczasy, zielone i białe szkoły.
Białka Tatrzańska pokoje gościnne

Możliwość komentowania jest wyłączona.