Dużo pochwał dla Łemkowyny Ultra Trail

Oskar Zimny z Warszawy i Sabrina Verjee, Ambleside z Wielkiej Brytanii okazali się najlepsi na najdłuższym dystansie Łemkowyny Ultra Trail czyli liczącym 150 km biegu górskim z Krynicy do Komańczy. Solina noclegi zaprasza.

– Na mecie biegacze mówili, że był to najtrudniejszy i najbardziej wymagający bieg w ich życiu, aczkolwiek piękne i dzikie krajobrazy beskidu rekompensowały zmęczenie – mówi Gabriela Gajdzińska, która wraz z mężem organizowała imprezę. – Jesteśmy zadowoleni. Zebraliśmy dużo pochwał od uczestników. Cieszymy się bardzo, że w Beskid Niski udało się przyciągnąć wielu zawodników z kilkunastu 14 krajów. Mamy nadzieję, że wieść o Łemkowyna Ultra Trail poniesie się w świat i za rok spotkamy się w jeszcze większym gronie.

– Chcielibyśmy podziękować wolontariuszom, którzy przyjechali do nas m.in z Suwałk, Warszawy, Częstochowy, Dębicy, Krosna, ratownikom medycznym oraz kibicom na trasie – dodaje Gajdzińska. – Biegacze docenili ich dobre słowo oraz uśmiech i życzliwe podejście. Wciąż odbieramy telefony z pytaniem o zapisy na kolejny rok. Teraz pozostaje nam sprzątnąć trasę i przygotowywać kolejną edycję Łemkowyna Ultra Trail noclegi Solina.