Kozinówka- NOCLEGI W ZAWOI – ELŻBIETA I KRYSTYNA KOZINA

Zawoja Podryżowana 260
34-223 Zawoja

Uciekając od codziennej gonitwy, pragniemy zaoferować Państwu wypoczynek połączony z rekreacją, dlatego zapraszamy do naszego obiektu znajdującego się w Zawoi Podryżowana.
Tutaj nie ma recepcji ani portierni, bo każdy gość jest indywidualnością – kimś wyjątkowym. Zamiast wystudiowanych uśmiechów i sztucznej uprzejmości obdarzamy przybysza serdecznością, bo pragniemy, by poczuł się jak u siebie w domu.

Dogodne położenie (tylko 50 m od drogi głównej) ułatwi dojazd, a urokliwa okolica sprawi, że wypoczynek będzie przyjemnością. Stąd naprawdę niedaleko do szlaków turystycznych pozwalających wspiąć się na Babią Górę (czarny szlak rozpoczyna się już 100 m od domu), podziwiać panoramę Zawoi z Policy czy Hali Krupowej. Tylko 6 km dalej znajduje się najwyższa przełęcz drogowa – Krowiarki, na którą prowadzi ładna widokowa trasa, wijąca się serpentynami pośród świerkowego lasu.

Amatorom pięknych widoków, którzy nie lubią trudzić się wspinaczką, proponujemy przejazd kolejką linową „Mosorny Groń” (www.mosornygron.pl), jej długość wynosi prawie 1,5 km. Zimą przygotowana jest tutaj atrakcyjna trasa narciarska (miłośnicy białego szaleństwa znajdą w Zawoi także inne wyciągi narciarskie o różnym stopniu trudności).

Najbliższe otoczenie domu to przede wszystkim duży ogród, który został specjalnie przystosowany do wypoczynku naszych gości. Znajduje się w nim duża ilość zieleni, krzewów i kwiatów, aby stworzyć komfortowe warunki relaksu. Ogród wyposażony w ławeczki, stoliki, letnią porą w parasolki i wdzięczną altankę, otuloną roślinnością, sprawia, że każdy może tu znaleźć miejsce dla siebie.

Dla dzieci przygotowaliśmy plac zabaw z piaskownicą, zjeżdżalnią, huśtawkami i karuzelą. Dla tych, którzy dbają o swą tężyznę fizyczną lub po prostu lubią wypoczywać czynnie, przygotowaliśmy miejsce do gry w siatkówkę i koszykówkę. Latem w ogrodzie można także zagrać w tenisa stołowego. Piłki, paletki do gry, sanki, leżaki czy hamaki – z tych wszystkich rzeczy można skorzystać u nas na miejscu.

Gościom oferujemy zakwaterowanie w pokojach dwu i trzyosobowych. Dla Was przygotowaliśmy także kuchnię z podstawowym wyposażeniem do przygotowywania śniadań i kolacji, świetlicę, w której chłodnymi wieczorami trzaska wesoło w kominku ogień. Można tu poczytać w zaciszu książki udostępnione na miejscu albo skorzystać z gier planszowych.