Krynica-Zdrój

Krynica-Zdrój  oferuje swym gościom bogatą ofertę sportowo-rekreacyjną. Poza wycieczkami pieszymi i rowerowymi – okolice Krynicy, turyści chętnie korzystają z możliwości uprawiania jazdy konnej czy tenisa ziemnego, atrakcje parku linowego, spływów kajakowych, a zimą skutery śnieżne i psie zaprzęgi.

Dla spragnionych wrażeń kulturalnych, przygotowano m.in. coroczny Europejski Festiwal imienia Jana Kiepury czy galerię lokalnych artystów „Pod Kasztanem”.

Do znanych osób związanych z Krynicą można zaliczyć takie osoby jak: Józef Dietl, Jan Kiepura, Nikifor Krynicki czy Jan Śmieszek.

Krynica noclegi  to jeden z najnowocześniejszych i największych kurortów narciarskich w Polsce z Jaworzyną Krynicką w roli głównej. Obok pasma Jaworzyny prężnie narciarsko rozwija się także Wierchomla i powstała w 2008 r. stacja narciarska „Dwie doliny”. Noclegi Kryniaca jest doskonałym uzupełnieniem białego szaleństwa są także stacje narciarskie na Słotwinach i w Tyliczu, a dla osób, które poruszają się bez samochodów Stacja Narciarska w centrum miasta.

Krynica Zdrój noclegi
33-380 Krynica Zdrój

 

 

 

 

 

Krynica Zdrój pokoje gościnne, pensjonaty, ośrodki wypoczynkowe, apartamenty w zacisznej uliczce, w samym centrum Krynicy Zdrój. Doskonała lokalizacja gwarantuje Gościom wysoki standard pobytu. Krynica tanie noclegi oferuje kwatery 2, 3, 4 osobowe W każdym pokoju jest łazienka, radio i TV, kuchnia z pełnym wyposażeniem. Parking dla samochodów.
Można wykupić Całodzienne wyżywienie, a także możliwość korzystania z zabiegówleczniczych. Zapraszamy serdecznie. 

Krynica noclegi, Krynica-Zdrój noclegi, Krynica pensjonaty, pensjonaty Krynica

Możliwość komentowania jest wyłączona.