Noclegi Kościelisko

Noclegi w Kościelisku zyskują na popularności, zwłaszcza zimą, doskonale przygotowane wyciągi narciarskie i liczne atrakcje przyciągają turystów. Największą atrakcją Kościeliska jest kolej na Gubałówkę, Butorowy Wierch. Zarówno wjazd jak i zjazd kolejką zapewnia cudowne widoki na górskie szczyty.

Wśród rodzin popularne są domki góralskie Kościelisko, wynajmowane na kilka dni pozwolą w pełni odpocząć i pobyć razem. Miłośnicy sportów zimowych z pewnością zadowolą doskonale przygotowne wyciągi narciarskie i trasy narciarstwa biegowego. Świetną atrakcją są także dostępne dla turystów jaskinie. Jaskinia Mroźna to prawdopodobnie jedyna tatrzańska jaskinia posiadająca klasyczne formy naciekowe – stalagmity, stalaktyty czy skalne draperie. Warto wiedzieć, że jest otwarta dla turystów od 1 maja do 31 października w godzinach 9.00 – 17.00. Bilet wstępu kosztuje 4 zł (dzieci do lat 6 wchodzą za darmo), niezależnie od opłaty za wejście do Tatrzańskiego Parku Narodowego. Jaskinia Obłazkowa to grota u podnóża wapiennej turni w zachodniej części Doliny Kościeliskiej. stanowi część systemu grot, pieczar i korytarzy Jaskini Mylnej. Ta jaskinia jest największa i prawdopodobnie najciekawszą jaskinią udostępnioną w całych polskich Tatrach. Sieć podziemnych sal i korytarzy jest tak gęsta i poplątana, że nieprzygotowanym turystom zdarzyło się zabłądzić. Długość Jaskini Mylnej szacuje się na 1630 metrów, z czego tylko 300 m jest dostępne dla turystów. Wspaniałą rozrywkę zapewnia także trasy rowerowe a także wycieczki do Zakopanego. W mieście jest wiele muzeów, ciekawych miejsc do zwiedzenia oraz aquapark. Apartamenty Kościelisko są chętnie wybierane przez pary i dają dużo swobody i komfortu.

Dolina Kościeliska biegnie od górnej grani aż do podnóża gór. Położona jest w Tatrach Zachodnich częściowo na terenie Tatrzańskiego Parku Narodowego. Warto wejść do Wąwozu Kraków i odwiedzić chociaż jedną z jaskiń np. Mylną, Obłaskową, czy Raptawicką. Atrakcji w Kościelisku nie brakuje o każdej porze roku.

Noclegi w Kościelisku

Kościelisko noclegi położone w sercu Podhala, jest doskonałym miejscem na wypoczynek dla rodzin, par, jak i miłośników gór. Noclegi w Kościelisku z ofertą śniadania lub pełnego wyżywienia to idealna propozycja dla tych, którzy pragną cieszyć się czasem wolnym bez konieczności samodzielnego przygotowywania posiłków. Rodziny z dziećmi znajdą tu wiele obiektów przyjaznych najmłodszym, oferujących komfortowe warunki i dodatkowe udogodnienia, takie jak place zabaw czy specjalne menu. Bliskość szlaków turystycznych to kolejny atut noclegów w Kościelisku, umożliwiający bezpośredni dostęp do pieszych wędrówek i górskich przygód. Dla szukających luksusu i niezapomnianych widoków, Kościelisko oferuje stylowe apartamenty, wille i pokoje do wynajęci z panoramą Tatr. Hotele i ośrodki wczasowe w tej okolicy to gwarancja najwyższej jakości usług, połączona z magicznym klimatem górskiego krajobrazu.