Pensjonat Cicha Woda

Kościelisko,  dawna nazwa Polany, położona na zboczach Pogórza Gubałowskiego, z pięknym widokiem na Tatry. Noclegi Kościelisko ma charakter miejscowości wypoczynkowej. Na terenie Kościeliska znajdują się dwie największe doliny Tatrzańskie – Chochołowska  i Kościeliska , tak piękne, a jednocześnie różne. nigdzie indziej nie ujrzymy zobaczyć pełną krokusów Polane Chochołowską, zatopić się w krzewach kosodrzewiny tak jak na Ornaku, pomruki niedźwiedzia. Tatry wywierają na nas niepowtarzalne wrażenie i nigdy nie pozwalają o sobie zapomnieć,  bo nikt kto choć raz zetknął się z pięknem tych terenów nie potrafi bez nich żyć. ościelisko charakteryzuje zakopiański styl, który pozwala poczuć atmosferę regionu.

Kościelisko Pensjonat y

34-511 Kościelisko

Kościelisko noclegi położona na słonecznym stoku z pięknym widokiem na Giewont i panoramę Tatr. Usytuowana na granicy Zakopanego z Kościeliskiem z dala od miejskiego zgiełku, w malowniczym otoczeniu lasów, a jednocześnie w pobliżu wyciągów narciarskich na Szymoszkowej.

  • Kościelisko Wille w pokojach 2, 3, 4 osobowych.
  • Kościelisko apartamenty to komfortowe pokoje blisko Zakopanego
  • Kościelisko tanie noclegi zapewnia kwatery może o niższym standardzie ale za niższą cenę dla turystów którzy nie chcą wydawać dużo pieniędzy za wczasy
  • Kościelisko noclegi z wyżywieniem oferuje dla gości  śniadanie-podawane, obiady, obidokolacje czt tylko kolacje  w stylowej, góralskiej jadalni.

Można korzystać z krytego basenu, kortu tenisowego, boisk do gry w siatkówkę i piłkę nożną.

Willa położona jest w otoczeniu kompleksów leśnych z pięknymi ścieżkami spacerowymi, dla miłośników wędkowania  od domu znajduje się łowisko pstrągów.

Noclegi w  Kościelisku  u podnóża Giewontu. Kościelisko położone  w magicznym oraz pięknym miejscu, pozwoli na zregenerowanie sił oraz chwilę relaksu. Miejscowośc pozwala na odpoczynek z dala od zgiełku i hałasu, oraz na szybkie dotarcie do centrum, szlaków turystycznych oraz wyciągów narciarskich. K

Kościelisko pensjonat, Kościelisko kwatery prywatne, Noclegi Kościelisko, Kościelisko noclegi

Możliwość komentowania jest wyłączona.