Poronin

Poronin noclegi
34-520 Poronin

Noclegi w Poroninie, koło Zakopanego
Czy chcielibyście Państwo spędzić wyjątkowe dni w górach? Zapomnieć o codziennym zgiełku miasta? Spędzić leniwie czas, oddychać świeżym powietrzem, podziwiać wspaniałe polskie Tatry i delektować się ciszą i spokojem? Zobaczyć z bliska życie mieszkańców Podhala?
Poronin noclegi z wyżywieniem usytuowane są w cichej i spokojnej części Poronina, tuż nieopodal granicy Zakopanego.

Lokalizacja zapewnia idealne rozwiązanie aktywnego wypoczynku latem jak i zimą.

Bliska okolica łąki i lasy zapewniające idealne warunki do uprawiania biegów terenowych,  tutaj także można pojeździć na rowerach górskich.

Zimą na przygotowanej trasie usytuowanej po sąsiedzku stokach narciarskich Harenda i Suche szusować do woli.
Zimą i latem w Poroninie, jest wiele atrakcji, Stacja Narciarska w Suchem, obok wypożyczalnia sprzętu narciarskiego
W centrum Poronina do dyspozycji centrum handlowe
W najbliższym otoczeniu Poronina i Zakopanego znajduje się wiele szlaków pieszych wędrówek, wypożyczalnie sprzętu sportowego, letniego i zimowego.
By uniknąć tłoku, zanieczyszczonego powietrza i hałasu Zakopanego. Po dniu spędzonym w Zakopanem chętnie wrócicie Państwo w zacisznego Poronina. Miłośnicy SPA i wodnego wypoczynku mogą udać się na baseny termalne w Bukowinie Tatrzańskiej oddalone zaledwie o 4 km od Willi Hamry.
Wypoczynek w Poroninie nie ogranicza się do noclegu w pokoju z łazienką. Pokoje są przestronne, komfortowo urządzone.. Dostępna dla Gości w pełni wyposażona kuchnia oraz jadalnia z drewnianymi stołami pozwolą przygotować dowolne potrawy i cieszyć się ich smakiem w przytulnym otoczeniu. Wygodne sofy, kino domowe, trzaskający ogniem kominek przy kubeczku grzanego wina zapewnią Państwu wspaniałe wieczory.
Zaprasza Państwa serdecznie na odpoczynek w przepięknym zakątku Polski!!!
Poronin noclegi z wyżywieniem, Poronin noclegi domki

Możliwość komentowania jest wyłączona.