Solina

 SOLINA- POKOJE I DOMKI LETNISKOWE

Pokoje i Domki Letniskowe

Domki letniskowe

Noclegi w Solinie w sercu Bieszczad z widokiem na Jezioro Solińskie. Każdy pokój posiada łazienkę, lodówkę, internet WI-FI , kuchenkę mikrofalową,czajnik elektryczny, sztućce, szafę, stół, wygodne krzesła. Obiekt usytuowane jest od korony zapory w Solinie.

Solina domki nad jeziorem obiekt położony w małej miejscowości Solinar nad jeziorem Solińskim w Bieszczadach.
Pokoje i Domki dla gości dostępne są w sezonie letnim Właściciele obiektu zapraszają osoby indywidualne, rodziny,niewielkie grupy zorganizowane.

SOLINA noclegi to doskonałe miejsce o wypoczynku dla osób ceniących ciszę, spokój, bezpośrednie obcowanie z przyrodąi kameralną atmosferę. Solina domki położone poza zwartą zabudową, co daje dogodne warunki do wypoczynku na łonie natury. Ładne i przytulne miejsce, komfortowe pokoje oraz dużo zieleni wokół.

Oddajemy do Waszej dyspozycji domki letniskowe z pełnym wyposażeniem oraz pokoje z łazienkami, z zapierającym dech w piersiach widokiem na bieszczadzkie, soczyście zielone krajobrazy.

Dołożymy wszelkich starań, by pobyt w ośrodku był niezapomniany i pełen wrażeń, a wspomnienia z pobytu u nas, przywoływały radosne chwile w chłodne jesienno-zimowe dni.

Zapraszamy! 🙂

Solina domki nad jeziorem, Solina noclegi nad jeziorem, Solina noclegi

Możliwość komentowania jest wyłączona.