Z widokiem na Tatry

Gliczarów pensjonaty to idealne miejsce do wypoczynku. Jest tutaj cicho i spokojnie. Zawsze świeże powietrze i źródlana woda – to dodatkowe walory tej miejscowości. Mało kto wie o tym uroczym zakątku, z którego roztaczają się najpiękniejsze widoki na Tatry i Beskidy. Kto raz tu przyjedzie, na pewno zechce tutaj wrócić.
Gliczarów Górny, Stołowe dysponuje dobrze rozwiniętą infrastrukturą turystyczną: posiada bazą noclegową i gastronomiczną, oferującą na miejscu całodobowe wyżywienie.
Zimą czynne są wyciągi narciarskie, dowożące turystów na stoki zjazdowe – zarówno te, przeznaczone dla początkujących, średnio jeżdżących na nartach, jak i wybitnych narciarzy. Latem można „robić wypady” w Tatry.
Ci, których ciekawi folklor, mogą posłuchać gawęd i wierszy recytowanych gwarą góralską, a także zobaczyć występy Dziecięcego Zespołu Góralskiego. Zimą natomiast organizowane są kuligi dla indywidualnych i zorganizowanych grup wypoczywających.

Gliczarów pokoje gościnne zaprasza!

VILLA CISZA

Gliczarów Górny 91A
34-425 Biały Dunajec

Witamy w Villi Cisza…

Zapraszamy do Gliczarowa, spokojnej i jednocześnie bardzo gościnnej wioski, zlokalizowanej na Podhalu pomiędzy Zakopanem a Bukowiną Tatrzańską. Lokalizacja Gliczarowa a co za tym idzie Villi Cisza na wzniesieniu sięgającym od 900 – 1000m n.p.m, sprawia iż możemy cieszyć się widokami na panoramę Tatr zapierającą dech w piersiach.  
Wysokie położenie i widok na Tatry i Podhale powodują, że do Gliczarowa Górnego przyjeżdża wielu turystów. Miejscowość coraz bardziej przekształca swoje oblicze z rolniczego na turystyczno-wypoczynkowy. Lokalizacja naszego pensjonatu – Villi Cisza to świetna baza wypadowa na górskie  oraz rowerowe wycieczki, wiele bardzo znanych i cenionych ośrodków narciarskich tj. Kotelnica Białczańska czy kompleks wyciągów w Bukowinie Tatrzańskiej to istny raj dla miłośników białego szaleństwa.   
Oferta Villa Cisza
  • Komfortowe pokoje 2, 3, 4 oraz 5 osobowe
  • Wszystkie pokoje z łazienkami 
  • Wyposażone w odbiorniki telewizyjne
  • Balkony z pięknym widokiem na panoramę Tatr
  • Internet bezprzewodowy (WiFi) w każdym pokoju
  • Bezpłatny parking
  • Miejsce do grillowania
  • Plac zabaw dla dzieci
WYŻYWIENIE:
Istnieje możliwość wyżywienia na miejscu, serwujemy:
  • Śniadania
  • Obiadokolacje
ODLEGŁOŚCI:
11km – Zakopane
5km   – Termy – Bukowina Tatrzańska
7km   – Termy – Szaflary
4km   – Stacja narciarska Rusin Ski 
10km – Stacja narciarska Kotelnica Białczańska
INNE:
Pensjonat jest sprzątany urządzeniem antyalergicznym.
W budynku znajduje się „CAFFE MAGNES  PUB”                               

Nocując w naszym obiekcie otrzymasz ZA DARMO Tatrzańską Kartę Rabatową która pozwoli Ci na uzyskanie wielu zniżek na atrakcje: wyciągi, baseny termalne, karczmy i wiele więcej!