Noclegi Krynica Zdrój

Apartamenty Krynica Słotwiny zaprasza do swojego obiektu, który w swojej ofercie posiada nowoczesne oraz oddzielne apartamenty 2,3,4,5,6, i 8-osobowe.

Każdy apartament posiada aneks kuchenny (na który składa się: płyta indukcyjna, lodówka, mikrofala, czajnik i zestaw naczyń), łazienkę, TV oraz ręczniki.

W apartamencie 2-osobowym znajduje się łóżko małżeńskie oraz balkon.

Apartament 3-osobowy dwupokojowy lub jednopokojowy – łóżko małżeńskie, salon z rozkładaną sofą, zmywarka oraz balkon.

Apartament 4-osobowy dwupokojowy – sypialnia z łóżkiem małżeńskim, salon z dwoma sofami, zmywarka oraz balkon.

Apartament 5-osobowy dwupokojowy – 2 łazienki, TV w każdym pokoju oraz zmywarka.

Apartament 6-osobowy – 2 sypialnie, 3 łazienki, salon z rozkładaną sofą, zmywarka oraz balkon.

Apartament 8-10 os. – dwupokojowy, dwie łazienki.

Zimą w cenie pobytu dla gości dostępne jest: jacuzzi i sauna (pierwsza sesja gratis – 45 min.) oranżeria z tężnią solankową, jak również pomieszczenie na narty. Dla młodszych bilard, piłkarzyki oraz kącik zabaw. Latem zaś basen podgrzewany z brodzikiem dla dzieci, wanna z przeciwprądami i hydromasażem, leżaki, rowery elektryczne oraz altana z paleniskiem i grillem.

Dodatkowo cały rok można korzystać z pralki, żelazka i deski do prasowania.

Na terenie całego obiektu dostępny jest Internet.

Parking jest bezpłatny i monitorowany.

Ceny uzależnione są od sezonu, ilości osób oraz długości pobytu.

Krynica-Zdrój to miasto w województwie małopolskim w powiecie nowosądeckim, położone w Beskidzie Sądeckim w dolinie potoku Kryniczanka. Otaczają ją wzgórza Góry Krzyżowe, Parkowej i Jasiennika. Miasto najbardziej znane jest z uzdrowisk, znajduje się tam wiele szpitali i sanatoriów leczących choroby układu krążenia, trawiennego, moczowego oraz skóry. Wykorzystują one m.in. lecznicze wody mineralne bogate w pierwiastki oraz witaminy. W mieście znajdują się pijalnie oraz rozlewnie wód mineralnych i leczniczych oraz wiele innych atrakcji. Dodatkowym atutem miejscowości są otaczające ją piękne krajobrazy oraz czyste powietrze.

Atrakcje Krynica-Zdrój:

Deptak

Pijalnie Wód Mineralnych

Jaworzyna Krynicka oraz Kolejka Gondolowa

Muzeum Zabawek

Muzeum Nikifora Krynickiego w Krynicy-Zdroju

Góra Parkowa i Park Zdrojowy w Krynicy-Zdroju

Park Słotwiński

Jaworzyna Krynicka

Góra Krzyżowa

Wieża widokowa Ścieżka w koronach drzew

Krynicki Szlak Cerkwi Łemkowskich

Spływ Popradem kajakiem lub pontonem

Krynica-Zdrój

Krynica-Zdrój nazywana jest bardzo często Perłą Górskich Uzdrowisk. Przyznać trzeba, że jest to ciekawa i piękna miejscowość położona w województwie małopolskim, w Beskidzie Sądeckim. Obecnie Krynica pokoje do wynajęcia  stanowi największy i najpopularniejszy kurort w zespole uzdrowisk Krynicko-Popradzkich, faktem jest również, że miejsce o jest tłumnie odwiedzane przez turystów z różnych zakątków nie tylko Polski, ale i świata.

Przyznać trzeba, że Krynica pensjonaty to fantastyczne miejsce zarówno na letni jak też na zimowy wypoczynek. Ogromną zaletą docenianą przez turystów jest fakt, że miejscowość ta oferuje wiele atrakcji i dla dzieci, i dla dorosłych, dzięki czemu może się tu świetnie bawić cała rodzina.

Ciekawe jest również położenie miejscowości Krynica apartamenty – leży ona bowiem pomiędzy trzema górami: Krzyżową, Parkową i Jasiennikiem. Ze względu na naturalne zasoby Krynica-Zdrój noclegi ma status uzdrowiska, dzięki czemu kuracjusze mogą przyjeżdżać tu aby pomóc sobie w leczeniu różnorodnych schorzeń.

Nowe połączenie autobusowe Krynica Zdrój-Bardejov

Krynica-Zdrój noclegi

 

                               

Linie autobusowe startują w sobotę 5 lipca br.

Podczas tegorocznego sezonu letniego uruchomione zostaną weekendowe połączenia autobusowe pomiędzy słowackim uzdrowiskiem Bardejovske Kupele, miastem Bardejov i polskim uzdrowiskiem Krynica Zdrój.

Linie autobusowe startują w sobotę 5 lipca br.

Wyjazd z Uzdrowiska Bardejovske Kupele do Krynicy zaplanowany jest o godz. 9.00 z Dworca autobusowego. Z Bardejova, z Dworca kolejowego, autobus wyrusza o godz. 9.15. Przyjazd do Krynicy zaplanowany jest na godz. 9.50 /przystanek przy Centrum Handlowym Pasaż Krynicki, ul. Ebersa/.  Powrót z Krynicy do Bardejova zaplanowany jest o godz. 16.00

Poranny wyjazd autobusu z Krynicy do Bardejova zaplanowany jest o godz. 10.00 /przystanek przy Centrum Handlowym Pasaż Krynicki, ul. Ebersa/. Przewidywany przyjazd do Bardejova o godz. 10.35 a do Uzdrowiska Bardejovske Kupele o godz. 10.50. Powrót z Uzdrowiska  Bardejovske Kupele do Krynicy zaplanowany jest o godz. 15.00