TYLICZ Agroturystyka, Pokoje, Kwatery

Tylicz położony jest 6 km od Krynicy, u zbiegu rzeki Muszynka i uchodzącego do niej potoku Mochnaczka. Tylicz lęży na granicy Beskidu Sądeckiego i Beskidu Niskiego. W pobliżu znajduje się nieistniejące już przejście graniczne Muszynka-Kurov ze Słowacją na Przełęczy Tylickiej

Noclegi Tylicz oferuje osobom pragnącym spędzić czas aktywnie bogatą ofertę szlaków turystycznych: pieszych i rowerowych, jazdy konnej i wielu atrakcji pobliskiej Krynicy – Zdrój
Tylicz noclegi z wyżywieniem, Tylicz noclegi blisko stoku, miłośnicy przyrody a osoby ceniący sobie ciszę, spokój polecamy wspaniałe piękne noclegi z  panoramą gór, lasów i górskich strumyków, relaks nad rzeczką  w ciszy z dala od zgiełku i hałasu, gdzie można wypoczywać w swoim ulubionym stylu.
Noclegi centrum Tylicza, z bezpośrednim dojściem w góry i do lasu i dostępem do rzeki.

Tylicz noclegi 
ul. Konfederatów Barskich
33-383 Tylicz

Serdecznie zapraszamy do Tylicza. Oferuje noclegi w pokojach, kwaterach, pensjonatach, willach agroturystykach zlokalizowanych w pobliżu kompleksu leśnego. Lasy obfitują w grzyby i jeżyny. Czyste i świeże powietrze.
Żródlana woda,cisza i spokój są gwarancją dobrego wypoczynku. Przepiękna okolica kusi do spacerów i wycieczek szlakami górskimi.

Oferujemy Państwu przytulne pokoje .
W każdym pokoju znajduje się łazienka, telewizor i czajnik oraz filiżanki.

Tylicz noclegi z wyżywieniem, istnieje możliwość skorzystania z wyżywienia. Wokół noclegów znajduje się rozległy teren do wypoczynku, rekreacji i sportu. Jest również miejsce do grillowania, leżakowania lub innych form błogiego lenistwa oraz ognisko.

Wieczorami można posiedzieć w przygotowanej do Państwa dyspozycji chatce,urządzić
tam potańcówki lub po prostu mile spędzić czas w towarzystwie przyjaciół i najbliższych.

Centrum Narciarskie Master Ski jest położone w centrum Tylicza. Ośrodek dysponuje koleją krzesełkową oraz trzema wyciągami. Na miejscu jest wypożyczalnia sprzętu narciarskiego, szkoła nauki jazdy kącik zabaw  oraz bezpłatny parking.

Tylicz oferuje coś o co dzisiaj trudno – przestrzeń, spokój i ciszę na łonie przyrody  i wiele atrakcji.