Wisła

Jesień to idealna pora na górskie wędrówki. Polecamy noclegi w Wiśle Beskid Śląski to bardzo popularny kierunek turystyczny na mapie Polski. Coraz więcej turystów odwiedza tą część naszego kraju, wielu turystów wybiera Wisłę.

To miasto leżące u stóp Baraniej Góry, z zachodu otoczona jest pasmem Czantorii, Stożka i Przełęczą Kubalonki, a od wschodu Równicą, Trzema Kopcami Wiślańskimi i Przełęczą Salmopolską. Dzięki naszemu mistrzowi olimpijskiemu Adamowi Małyszowi Wisła zyskała znaczną popularność. Turyści przyjeżdżają z całej Polski aby zobaczyć skocznię oraz Aleje Gwiazd Sportu. Latem można skorzystać z otwartego basenu kąpielowego, krytych basenów, kortów tenisowych i boisk sportowych.

Miłośnicy białego szaleństwa znajdą tu także trasy do uprawiania narciarstwa śladowego, biegowego oraz aż siedem skoczni narciarskich. Wisła pensjonaty Ciekawym miejsce na spędzenie wolnego czasu jest wycieczka ścieżką dydaktyczno-przyrodniczą, zobaczyć malownicze wodospady Białej Wisełki – Kaskady Rodła w niezwykle pięknej Dolinie Białej Wisełki i cieszyć się czystym powietrzem. Wisła noclegi znana jest także pod nazwą Perła Beskidu Śląskiego. Miejscowość jest otwarta na turystów i z roku na rok przybywa tu atrakcji i to nie tylko tych zimowych, ale także letnich. W centrum miasta czeka pełen turystów deptak i Rynek z kramami z rękodziełem, fontanną i Domem Zdrojowym. Skorzystaj z oferty noclegowej, która jest bardzo dobrze przygotowana i odwiedź Wisłę jak najszybciej!