Władysławowo na targach

WŁADYSŁAWOWO

 

Władysławowo na targach

 

Mimo, iż Władysławowo jest dobrze rozpoznawalne pośród Polaków jako miejsce wakacyjnego wypoczynku, nieustannie prowadzi się działania zmierzające do wzmocnienia świadomości jego marki pośród turystów. Jednym ze sposobów osiągnięcia tego celu jest uczestnictwo w odbywających się raz do roku – w ramach członkostwa w Stowarzyszeniu Rozwoju Północnych Kaszub „NORDA” LOT – w wybranych targach turystycznych, które odbywają się największych polskich miastach. Władysławowo noclegi – bardzo duża baza obiektów turystycznych

Dla przykładu, w roku 2010 byliśmy obecni w Jeleniej Górze, Opolu, Białymstoku, Warszawie i Gdańsku oraz Poznaniu. W roku 2011 braliśmy już udział w targach w Łodzi („Na styku kultur”, 25 – 27 lutego), Warszawie („Lato 2011”, 01 – 03 kwietnia), a także Wrocławiu („Międzynarodowe Targi Turystyczne”, 08 – 10 kwietnia). Przed nami Jelenia Góra („TourTec, 06-07 maja”) oraz Poznań („Tour Salon”, 19-22 października)

Targi pozwalają na osobisty kontakt z turystą noclegi Władysławowo i dają możliwość bezpośredniego poznania jego potrzeb i oczekiwań. Są też miejscem, gdzie na postawie otrzymywanych uwag i sugestii można przymierzać się do korekty dotychczasowej oferty, Władysławowo domki.Planujący wyjazd turyści najczęściej pytają o to, co warto zobaczyć, jak aktywnie wypoczywać czy gdzie nocować na naszym terenie. Nierzadko padają pytania o oferty weekendowe lub dla rodzin z dziećmi. Wśród odwiedzających, jest niemały procent sympatyków Władysławowa, Jastrzębiej Góry czy Chałup – są to osoby, które odwiedziły nas w przeszłości (niekiedy kilkukrotnie) i emocjonalnie związały się z miejscowościami naszej gminy / powiatu.